Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 14:27
 
Ordu’da Sağlık Çalışanı, Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti
Ordu’nun Korgan ilçesindeki devlet hastanesinde görev yapan sağlık çalışanı, korona virüsü (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybetti.
Karadeniz Haberi
Ordu’da Sağlık Çalışanı, Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Korgan Devlet Hastanesinde bilgisayar operatörü olarak görev yapan Güney Güven, bir süredir korona virüsü tedavisi gördüğü Ordu Devlet Hastanesinde hastalığa yenik düşerek, hayatını kaybetti. Sağlık çalışanı Güven için, Ordu Devlet Hastanesinde tören düzenlendi.
 

Törende konuşan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Güven’in yakınlarına ve sağlık çalışanı arkadaşlarına başsağlığı dileyerek, “Allah rahmetiyle muamele eylesin. Bu vesileyle Covid-19'dan vefat eden tüm sağlık çalışanlarımıza ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. İnşallah başka can kaybımız olmaz. 

 

Sağlık çalışanları olarak üzüntülüyüz, sıkıntılıyız ama mücadelemize devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın tedbirlere uyması bu sorunu bir an önce ortadan kaldıracaktır” diye konuştu.

 

Düzenlenen törene, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Ordu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Atila Gürgen, Korgan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yıldırım Yırgın, kurum müdürleri, hekimler ve sağlık çalışanları katıldı.
 

Güney Güven'in cenazesi, duanın ardından yarın toprağa verileceği Korgan ilçesine gönderildi.

(İHA)

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Ordu’da, Sağlık, Çalışanı,, Koronavirüs, Nedeniyle, Hayatını, Kaybetti,
Yorumlar
Haber Yazılımı