Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 16:23
 
MHP Teşkilatından Rize Kent Konseyine Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Yönetim Kurulu Üyesi Musa Yazıcı ve İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Feyiz, Rize Kent Konseyi Çalışma Ofisini ziyaret etti.
Siyaset Haberi
MHP Teşkilatından Rize Kent Konseyine Ziyaret

Yazıcı ve Feyiz'i Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. Ziyarette, Kent konseyinin geçmiş dönemde yaptığı çalışmalar ve önümüzdeki dönemde programına aldığı projeler üzerine konuşuldu. Rize Kent Konseyi'nin üzerinde titizlikle durduğu ve önümüzdeki süreçte kamuoyu çalışmalarına hız vereceği Samsun Sarp demiryolu projesi sohbetin ana konusu oldu. Rize Kent Konseyi Başkanı Sadullah Köse, demiryolu talebinin hayata geçmesi için kamuoyu oluşturma noktasında tüm STK larla birlikte siyasi parti il teşkilatlarınında desteği ile yürütülebileceğini vurgularken MHP Rize İl Yönetim Kurulu Üyesi Musa Yazıcı ve İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Feyiz ise Samsun Sarp demiryolu projesinin bölge için çok önemli bir yatırım olduğuna kendilerinin de katıldığını ve kamuoyu çalışması içersinde yer alarak her türlü desteği sağlamaya hazır olduklarını ifade ettiler.

 

Ziyarette öte yandan Rize için önem arz eden her türlü projenin işbirliği içerisinde yürütülebileceği konusunda da fikir birliğine varıldı.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: MHP, Teşkilatından, Rize, Kent, Konseyine, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı