Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 18:27
 
Lojistik Merkezin Trabzon’a Kaydırıldığı İddiası Tamamen Safsata
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, İyidere’de Yapılması Planlanan Lojistik Merkezle İlgili İddialara Sosyal Medya Hesabından Cevap Verdi.
Siyaset Haberi
Lojistik Merkezin Trabzon’a Kaydırıldığı İddiası Tamamen Safsata

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada İyidere’de yapılması planlanan Lojistik Merkezle ilgili olarak yakın bir zamanda Vali Kemal Çeber ile birlikte kamuoyunu bilgilendiren açıklamada bulunacaklarını kaydederek, lojistik merkezin Trabzon’da kaydırıldığı iddialarının safsatadan ibaret olduğunu belirtti.

 

Lojistik Merkezin İptali Ve Trabzon’a Kaydırıldığı Bilgisi İse Tamamen Safsatadan İbaret

 

Avcı; Son günlerde lojistik merkezle ilgili kamuoyunda dolaştırılan bilgilerin aslı astarı olmadığını, lojistik merkezin iptali ve Trabzon’a kaydırıldığı bilgisi ise tamamen safsatadan ibaret olduğunu ve süreçle ilgili Rize Valisi Kemal Çeber ile birlikte önümüzdeki günlerde kamuoyunu bilgilendireceklerini açıkladı.

 

Bu Şehir Bir Kabuk Değişimi Yaşıyor

 

Açıklamalarına devam eden Rize Milletvekili Muhammed Avcı; Rize'nin bir kabuk değişimi yaşadığını belirterek sözlerine; ''Değişen sosyoloji, yönetici kadrolarının da bu yeni sosyoloji ile uyumlu hale gelmesini zaruri hale getiriyor. Rize toplumunun kapasitesiyle gelişim ve eğitim düzeyiyle uyumlu bir yönetici gurubunun ortaya çıkması kaçınılmazdır.'' şeklinde devam etti.

 

Yapmaya Çalıştığımız Şey Bir Zihniyet Değişimidir

 

Yapmaya çalıştıkları şeyi bir zihniyet değişimi olarak nitelendiren Avcı; ''Tarih boyunca değişim, koltuklarını kaybetmek istemeyen statüko sahipleri tarafından dirençle karşılanmıştır. Bu direnci kıracak olan şey milletin refahını ve hissiyatını önceleyen bir akıl, vicdan ve cesaret birleşimidir.'' şeklinde konuştu.

 

Halkın Yeni Taleplerini Anlayamayan, Gençleri Iskalayan Her Yönetici Grup Millet Eliyle Tasfiye Olur

 

Halkın yeni taleplerini anlayamayan gençleri ıskalayan her yönetici grubun millet eliyle tasfiye olacağını, Rize’deki bu değişime karşı ortaya konan kokuşmuş tepkilere rağmen hızlı bir şekilde dönüşümü tamamlayacaklarını ve bu meyanda bürokraside de önemli değişiklerin yapılmasını sağlayacaklarını belirten Avcı; sözlerine ''Bürokrasi içinde Yorgun, önyargılar geliştirmiş, millete hizmetkar olmak yerine firen olamaya çalışan, gelişime kapalı kişiler mutlaka tasfiye edilecek ve yerine eğitimli, vizyonu yüksek, cesaret sahibi kişilerin hakkaniyet ölçüsüne uygun şekilde tayin edilmesi sağlanacaktır.'' şeklinde devam etti.

 

Millete Vekalet Sorumluluğuyla Hareket Etmeye Devam Edeceğiz

 

Açıklamlarına devam eden Rize Milletvekili Muhammed avcı; Millete vekalet sorumluluğuyla hareket ederek, vatandaşların kendilerinden beklentisi olan ‘başta yatırımlar olmak üzere’ her konunun takibi için azimle, kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Lojistik, Merkezin, Trabzon’a, Kaydırıldığı, İddiası, Tamamen, Safsata,
Yorumlar
Haber Yazılımı