Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 10:55
 
Lojistik Merkez İçin Bir Açıklamada da Muhammed Avcı'dan Geldi
Günlerce Rize Gündeminden Düşmeyen Lojistik Merkezle İlgili Sabah Saatlerinde Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim'in Sosyal Medya Hesabından Yapmış Olduğu Açıklamadan Sonra, Bir Açıklamada AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı'dan Geldi.
Rize Haberi
Lojistik Merkez İçin Bir Açıklamada da Muhammed Avcı'dan Geldi

Günlerdir Rize gündeminden düşmeyen, çeşitli mecra ve kişilerce hakkında birçok iddia ortaya atılarak spekülasyonlar yapılan ''Lojistik Merkez'' ile ilgili Sabah Saatlerinde Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim'in Sosyal Medya Hesabından Yapmış Olduğu Açıklamanın ardından, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı'da ilgili bakanlığın kesinleşen yazısı ile görselleri paylaştı.

 

Avcı, sosyal medya hesabından “Hayırlı olsun!” başlığı ile yaptığı açıklamda “Lojistik merkez imar planı kesinleşmiş olup üst yazı ile valiliğimize bildirilmiştir. Kesinleşen bu plandan sonra Rize lojistik merkezi fotoğraflarda görüldüğü şekliyle uygulamaya geçecektir. İlimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Lojistik, Merkez, İçin, Bir, Açıklamada, da, Muhammed, Avcı'dan, Geldi,
Yorumlar
bloklar sağ bitiş -->
Haber Yazılımı