Haber Detayı
28 Şubat 2020 - Cuma 20:44
 
Kilicdaroğlu Nisan'da Rize’ye Geliyor
Cumhuriyet Halk Partisi Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Genel Başkanları Kemal Kılıçtaroğlu'nun Nisan Ayında Rize'yi Ziyaret Edeceğini Açıkladı.
Siyaset Haberi
Kilicdaroğlu Nisan'da Rize’ye Geliyor

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz CHP Genel merkezinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

 

Genel Merkezde Deniz’i ağırlayan Kılıçdaroğlu, Rize’deki parti çalışmalarına ve Rize’de yaşanan sorunlara ilişkin Deniz’den detaylı bilgiler aldı.

 

Deniz, “Genel Başkanımız çalışmalarımızı yakından ilgiyle takip ettiğini belirtti ve bizlere başarılar temennisinde bulundu. Tüm Rize’ye ve Rize’de yaşayan herkese saygı ve sevgilerini gönderdi. Kendisini Rize’ye davet ettik. Yapacağımız programa göre nisan ayı içerisinde genel başkanımız Rize’ye gelecek” diye konuştu.

 

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile Rize’de yaşanan sorunlar ve bölge gündemine ilişkin faydalı bir sohbet gerçekleştirdiklerini ifade eden Deniz “Rize’deki kamulaştırma sorunu ve vatandaşların mağduriyetleri hakkında bilgi verdik. Kamulaştırma sorunu ile ilgili vatandaşlarla çok daha fazla dayanışma içerisinde olmamızı söyleyerek bizden detaylı bir rapor istedi” ifadelerini kullandı.

 

 

Deniz, “Genel Başkanımız Rize’deki işsizlik ve Çaykur işçi alımlarına ilişkin de sorular sordu. Çayın sorunları ve Çaykur’un hakkında kendisini bilgilendirdik.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (İG) - İlyas GÜR Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: Kilicdaroğlu, Nisan'da, Rize’ye, Geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı