Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
17 Mart 2021 - Çarşamba 18:36
 
Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonasında Rize’li Sporcular 14 Madalya Kazandı
Rize Valisi Kemal Çeber, Bolu’da düzenlenen Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonasında 14 madalya kazanan Rizeli sporcuları ağırladı.
Rize Haberleri Haberi
Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonasında Rize’li Sporcular 14 Madalya Kazandı

Bolu’nun Gerede ilçesindeki Arkut Kayaklı Koşu Merkezi'nde 23 ilden 214 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Türkiye Kayaklı Koşu Şampiyonasında Rize’li sporcular büyük bir başarı elde ederek 14 madalya kazandı.

 

Rize Valisi Kemal ÇEBER, Kayaklı Koşu Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcuları makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyarette sporculara Rize İl Gençlik ve Spor Müdürü Gürhan YILDIZ, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Engin ALBARDAK ve antrenör Ahmet ÜSTÜNTAŞ eşlik etti.  

 

Vali ÇEBER, Türkiye Kayaklı Koşu Şampiyonasında sporcuların elde ettikleri başarıdan dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek, “ Son yıllarda spor alanında Rize’de de çok ciddi yatırımlar yapıldı. Bu sayede birçok Rizeli sporcumuz Türkiye ve dünya çapında başarılar elde etmeye başladı.  

 

Siz değerli gençlerimizin elde ettiği bu başarı hepimizin göğsünü kabarttı ve bizler için övünç kaynağı oldu. “şeklinde konuştu.

 

Vali ÇEBER, ziyaretin son bölümünde sporcuların başarılarının devamını dileyerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: Kayaklı, Koşu, Türkiye, Şampiyonasında, Rize’li, Sporcular, 14, Madalya, Kazandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı