Haber Detayı
02 Haziran 2019 - Pazar 03:57
 
Kartal; Taraftarımıza Söz Verdim, Ben Sözümden Dönemem
SPOR HABERLERİ Haberi
Kartal; Taraftarımıza Söz Verdim, Ben Sözümden Dönemem

Çaykur Rizespor Haberleri

 

Çaykur Rizespor Kulübü başkanı Hasan Kartal, hedeflerinin gelecek sezon ilk dört içinde yer almak olduğunu ifade ederek, “ Düşmemek için mücadele eden bir takıma başkanlık yapmam. Benim takımım daima zirve mücadelesi verecek bir takım olacaktır. Hedeflerimiz var. Bu hedefler konusunda taraftarımıza söz verdim, ben sözümden dönemem. O nedenle zirve mücadelesi verecek bir takım oluşturacağız” dedi.

 

Transfer çalışmalarına başladıklarını kaydeden Çaykur Rizespor Kulübü başkanı Hasan Kartal, “Okan Buruk Hocamızın ayrılmasından sonra takımın başına İsmail kartal’ ı getirerek hoca konusunu çözdük İsmail kartal hocamız sportif menajerimiz Yılmaz Bal ile birlikte transfer çalışmalarını Kazancı ofisinde sürdürüyor. Taraftarımızı heyecanlandıracak oyuncuları bu takıma kazandıracağız” dedi.

 

Adı transfer dedikodularında geçen kaleci Gökhan Akkan için kulübe herhangi bir teklif gelmediğini kaydeden Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, “Kalecimiz özellikle ikinci yarıda çok başarılı maçlar çıkardı. İkinci yarıdaki başarımızda kalecimizin katkısı çoktur. Sezon sonunda doğru kalecimizle ilgili basında transfer iddiaları çıkmasına rağmen henüz kalecimiz için bize gelen bir teklif yok. Teklif gelse bile Gökhan’ ı bırakmayacağız. Bizimle 2 yıl daha devam edecek” dedi.

 

 

 

 

 

Gelecek sezonun yapılanması konusunda çalışmalarının sürdüğünü kaydeden başkan Hasan Kartal, “Sportif menajerimiz Yılmaz Bal sezon boyunca izlediği oyuncular var. Bu oyuncuların raporunu yeni hocamıza sundu. Yılmaz bal ile yeni hocamız İsmail kartal, transfer için ortak çalışıyor. Yurt içinden almak istediğimiz oyuncular var. Bu oyuncularla ilgili çalışıyorlar. Transfer dönemi başladığında art arda bombaları patlatacağız” dedi.

 

Yeni sezona iddialı hazırlanacaklarını kaydeden başkan Hasan Kartal, “Takımımızda gidecek oyuncular var., kiralık oyuncularımız var. Sözleşmesi devam eden oyuncularımız var Bu oyuncuların kapasiteleri konusunda yeni hocamız bir çalışma yürütüyor. Bu çalışma sonunda gidecek oyuncular olacak. Kiralık olanlardan kalacak oyuncular olacak. Bu çalışma sonunda yeniden yapılanmamız başlayacak” dedi.

 

Çaykur Rizespor camiasının büyük bir camia olduğunu ifade eden Başkan Hasan Kartal, “Geçen yıl yaptığımız kongreden sonra iyi bir ivme yakaladık. İlçelerimizi ziyaret ederek STK Başkanlarıyla konuştuk. Bu kulüp Fındıklı’dan İkizdere’ye her Rizelinin kulübüdür Ülkemizin geneline yayılan Rizelilerin kulübüdür. Yeni sezon ile birlikte her Rizelinin işte benim kulübüm bu diyeceği bir kulüp olacağız. Bu konuda yönetim olarak çok iddialıyız” dedi.

Kaynak: (İG) - İlyas GÜR Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: Kartal;, Taraftarımıza, Söz, Verdim,, Ben, Sözümden, Dönemem,
Yorumlar
Haber Yazılımı