Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
27 Temmuz 2021 - Salı 16:53
 
Kalkandere’de Başkan Yetimoğlu Güven Tazeledi
Kalkandere’de Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Yapılan Olağan Genel Kurulu'nda Başkan Murat Yetimoğlu Güven Tazeledi.
Rize Haberleri Haberi
Kalkandere’de Başkan Yetimoğlu Güven Tazeledi

Rize’nin Kalkandere ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin Yapılan Olağan Genel Kurulu üyelerin yoğun katılımı ile bugün gerçekleştirildi.

 

Kalkandere Belediyesine ait çok amaçlı salonda gerçekleştirilen Esnaf Sanatkarlar ve Kredi Kooperatifi seçimine Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, Rize Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Güven Aksoy, Rize Halkbank Şube Müdürü Ercan Birtek ve üyeler katılım sağlarken; gerçekleştirilen seçimde mevcut Kalkandere Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Murat Yetimoğlu, katılım sağlayan üyelerin tamamının oyunu olarak tekrar başkanlığa seçildi.

 

Genel kurul esnasında bir konuşma yapan Başkan Yetimoğlu; ‘’10 yıl gibi bir süre kapalı kalan odamızı elimizi taşın altına koyarak tekrar faaliyete aldık. Geçirdiğimiz zorlu süreçlerin ardından tüm fedakarlıkları yaparak esnafımıza destek olmaya çalıştık. Bu güne kadar kooperatif üzerinden hiçbir maddi menfaatimiz olmadı ve olmayacaktır. Yeni dönemimiz için de bizlere güven oyu veren tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyoruz. Bu zorlu süreçte bizlere sürekli destek olan Rize Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Güven Aksoy ve bizden gelen hiçbir dosyayı geri çevirmeyen Rize Halkbank Şube Müdürü Ercan Birtek’e de sonsuz teşekkür ediyoruz. Desteklerinin devamını bekliyoruz.’’dedi.

 

Devamında açıklamalarda bulunan Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım; ‘’Mevcut başkanımız sayın Yetimoğlu yeni bir yönetim ile sizlerden oluru aldı ve devam ediyor. Başkanımız ve yönetiminin bundan öncesinde olduğu gibi bundan sonra da ilçe esnafımıza destek olacağına, sahip çıkacağına inancım tam. Konu ilçemiz olunca bizlerde esnafımızın faydalanacağı, destek göreceği her türlü faaliyet için Murat başkanımız ile istişare içerisinde ve destekçisi olacağız. Ortak paydamız Kalkandere’miz. Sayın Yetimoğlu ve yönetimine yürekten başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun’’dedi.

 

Genel kurulun sonunda Başkan Yetimoğlu ve Rize Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Aksoy tarafından, Kalkandere esnafına vermiş olduğu desteklerden dolayı Türkiye Halk Bankası Rize Şube Müdürü Ercan Birtek’e teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Yaklaşık iki yıldır Rize’de görev yaptığını ve bu süreçte mevcut çalışmaların içerisinde bulunmuş olmaktan memnuniyet duyduğunu dile getiren Birtek; ‘’Kooperatif başkanımız Murat bey ile birlikte sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bizden üyelerimizin bir talebi olduğunda elimizden geldiğince seri bir şekilde işlemleri yürütüp sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Hem şahsım hem de personelim olarak bu konuda duyarlı olmaya çalışıyoruz. Başkanımıza ve yönetimimize yeni dönemde de başarılar diliyorum.’’dedi.

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Kalkandere’de, Başkan, Yetimoğlu, Güven, Tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı