Haber Detayı
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 21:46
 
Kalkandere Belediye Başkanı Yıldırım’dan Kurban Bayramı Mesajı
Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, tüm hemşerilerinin bayramını kutladı.
Tebrik-Kutlama-Ziyaret Haberi
Kalkandere Belediye Başkanı Yıldırım’dan Kurban Bayramı Mesajı

Kurban Bayramı Nedeni İle Bir Mesaj Yayımlayan Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım Mesajında;

 

''Kıymetli Kalkandereli hemşehrilerim, kardeşlik ve dayanışma ruhunun arttığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği,bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın sevinci içerisindeyiz.Paylaşma ve hoşgörü gibi kavramların hissedildiği, gönüllerin birleştiği bayramlar, özlemlerin son bulduğu, manevi duygularımızın zenginleştiği mukaddes günlerdir.

 

Kurban Bayramı yoksulların düşünüldüğü, olanın olmayana, yetenin yetmeyene yardım ettiği rahmetin ve bereketin bol olduğu bir bayramdır. Bu bayramda gönüller alınmalı, küsler barışmalı ve kırgınlıklar son bulmalıdır.Kurban Bayramını İslami kültürümüze yaraşır bir şekilde idrak etmek oldukça önemlidir.Bu nedenle büyüklerimizi ihmal etmemeli, küçüklerimizi sevindirmeli ve ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için çaba göstermeliyiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Kalkandereli hemşehrilerim başta olmak üzere Türk-İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık mutluluk ve huzur dolu nice bayramlar diliyorum.''ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Kalkandere, Belediye, Başkanı, Yıldırım’dan, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı