Haber Detayı
21 Kasım 2021 - Pazar 17:42
 
Kaçar; Emekçiye Hakkını Veren Milli Görüş Kadroları Göreve Gelmek Zorundadır
Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, beraberindeki heyetle birlikte Rize’nin Paşakuyu Mahallesinde kurulan pazar esnafını ziyaret etti.
Rize Haberleri Haberi
Kaçar; Emekçiye Hakkını Veren Milli Görüş Kadroları Göreve Gelmek Zorundadır

Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kalender ve yönetim kurulu üyeleri, Rize Merkez'de kurulan pazar esnafını ziyaret edip hasbihal ettiler. İl Başkanı Av. Kaçar, “Emekçiye hakkını veren Milli Görüş kadroları göreve gelmek zorundadır” dedi.

 

Pazar esnafı genel olarak bugün sattıkları ürünün bir hafta sonra pahalanması dolayısıyla hem müşteri bulamamaktan hem de satılan ürünün yerine yenisi koymakta zorluk çekmelerinden şikayet ederken çoğu zaman yapılan satışın sadece yakıtı karşılayabildiğini vurguladı.

 

Uzun süredir yetkililerden talep ettikleri, yol üzerinde değil de daha sabit bir pazar yerinin olması meselesine bir türlü çözüm üretilmemesinden dolayı kırgınlıklarını dile getiren pazar esnafı, Av. Muhammet Kaçar tarafından yetkililerle bir kez de kendisinin görüşeceği sözünü aldı.

 

İl Başkanı Av. Kaçar, girilen ekonomik darboğaz günlerinden çıkabilmek için Milli Görüş'ün ekonomi politikalarını hatırlatarak, "İktidar bozabildiği kadar bozsun; asla düzeltemeyeceğimiz kadar bozamayacaktır. İstediği kadar yıksın; onaramayacağımız kadar yıkamayacaktır. Daha önce denk bütçeyi kurup emekçiye hakkını veren Milli Görüş kadroları yeniden göreve gelmek zorundadır. Biz bunu yaptık ve yeniden yapabileceğimize inancımız tamdır. İnanıyoruz ki zafer inananlarındır." dedi.

 

Mahalle ve sandık çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Saadet Partisi Rize Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kalender, "sürekli ekonomiden sorumlu birilerinin görevden alındığını görüyoruz ama sistem aynı sistem olduğu için yeni gelenler de başarısız olmaya devam ediyor. İktidar artık ekonomiyi düzeltecek kadrodan yoksun kalmıştır. Aranan kan Milli Görüş'ün tek temsilcisi Saadet Partisi'nin içindedir. İnançlı kadrolar olarak iktidara gelebilmek için sokak sokak, mahalle mahalle çalışmalarımızı hızlandırdık inşallah. Bu beraber büyüdüğümüz Rize sokaklarına, komşularımıza borcumuzdur." dedi.

 

Kaynak: (Rize Haberleri) - Rize Haberleri Editör: Admin
Etiketler: Kaçar;, Emekçiye, Hakkını, Veren, Milli, Görüş, Kadroları, Göreve, Gelmek, Zorundadır,
Yorumlar
Haber Yazılımı