Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 14:54
 
İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
Rize İl İdare Şube Başkanları toplantısı, Vali Kemal Çeber Başkanlığında yapıldı.
RİZE HABERLERİ Haberi
İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve Rize’de ki genel asayiş ile devam etmekte olan yatırımların son durumlarının değerlendirildiği toplantıya; Vali Yardımcısı Abdullah Şen, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı.

 

Vali Kemal Çeber,  toplantının açılışında yaptığı değerlendirmede; kamuda hizmet kalitesinin arttırılması için tüm kamu kurum ve kuruluşlarının işbirliği ve koordinasyon içinde, birlikte hareket etmesi ve hizmet kapasitesini her geçen gün artırması gerektiğinin önemine değindi.

 

Kamu hizmetlerinin etkin ve verimli şekilde sunulması, kurumlar arasında işbirliği ve eşgüdümün sağlanması amacıyla, kurum müdürleri ile sıklıkla bir araya geleceklerini ifade eden Vali Çeber, “Son yıllarda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde kamu hizmetlerinin sunulmasında büyük değişim ve dönüşümler yaşanmıştır. Bu değişim, daha çok vatandaş odaklı değişim ve dönüşümlerdir. Temel olarak şeffaf bir yönetim anlayışıyla halkımızın memnuniyetini ön planda tutarak, vatandaş odaklı bir hizmet standardını oluşturmamız gerekmektedir” dedi.

 

Toplantıya, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünce hazırlanan sunumun gösterilmesi ile devam edildi.

 

 

Kaynak: (-) - Rize Valiliği Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: İl, İdare, Şube, Başkanları, Toplantısı, Yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı