Haber Detayı
02 Ocak 2019 - Çarşamba 16:54
 
İl Emniyet Müdürü Gökdemir’den Vali Çeber’e Ziyaret
Makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu Şehit olan İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin yerine atanan Nurettin Gökduman, Rize Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.
TEBRİK-KUTLAMA-ZİYARET Haberi
İl Emniyet Müdürü Gökdemir’den Vali Çeber’e Ziyaret

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğünden; 11 Aralık 2018 tarihinde, makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu Şahadete yürüyen İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin yerine atanan Nurettin Gökduman, Rize Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

 

Vali Çeber ziyaret esnasında yaptığı açıklamada; Rize’nin ve Rizelinin can ve mal güvenliği ile huzurunu sağlama noktasında, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada İl Emniyet Müdürü Gökdemir ile birlikte gerekli önleyici tedbirlerin zamanında alınacağını ve bu konuda hiçbir tavize meydan verilmeyeceğini belirterek, Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’ye bir kez daha Allahtan Rahmet diledi.

 

Vali Çeber’i gün içerisinde ziyaret edenler arasında Çayeli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Mert ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av.Muhammet Kaçar ve il yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

 

Misafirlerinin ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kemal Çeber, nazik ziyaretleri ve iyi dilekleri için misafirlerine teşekkür etti.

Kaynak: (-) - Rize Valiliği Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: İl, Emniyet, Müdürü, Gökdemir’den, Vali, Çeber’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı