Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 13:07
 
Her Maç Bir Final
SPOR HABERLERİ Haberi
Her Maç Bir Final

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Okan Buruk, Göztepe maçının kendileri için dersler alınması gereken bir maç olduğunu ifade ederek, “Topla oynama konusunda iyi olmalarına rağmen hatalar yapıyoruz. Türkiye'de sporun sonuç odaklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Top kaybettiğimiz maçlarda bile top bizde kalmış, rakiplerin 2 katı pas yapmışız. Her şey topla ilintili olmuyor. Hatalarımız var, basit hatalarımız var" dedi.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Okan Buruk "Hataları yapan bizim oyuncularımız, onları sahaya koyan da benim. 2. yarı çabaladılar ama sonuç üretemedik. Oyuncularımı 2. yarı gösterdikleri performans için tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Göztepe maçına takılıp kalınmamasını isteyen Buruk, “Daha ilk yarı için 6 maçımız var. Ortada alınması gereken 18 puan var. Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Bundan sonra her maç bizim için final niteliğinde olacak. Her maça 3 puan için çıkacağız. Hafta boyunca yaptığımız basit hataları oyuncularıma gösterip bu hataları tekrar yapmamaları konusunda uyarılarda bulunacağım” dedi

Kaynak: Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Her, Maç, Bir, Final,
Yorumlar
Haber Yazılımı