Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 19:54
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Saldırmak İçin Yer Arıyorlar. Şimdi Mi Böyle Oldu?
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Video Konferans İle Katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Bünyesinde Çeşitli Mevkilerde Görev Alan ve Şuan Yeni Siyasi Oluşumlar İçerisinde Bulunanların Yapılan Hizmetleri Bireyselleştirerek Kendilerine Mal Etmeye Çalıştıklarını Belirterek Tepki Gösterdi.
Rize Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Saldırmak İçin Yer Arıyorlar. Şimdi Mi Böyle Oldu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na video konferans ile katıldı.

 

Video Konferans İle katıldığı AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha önce Ak Parti bünyesinde Bakanlık, Milletvekilliği gibi üst düzeyde çeşitli görevlere getirilen, şu anda ise farklı siyasi oluşumlarda yer alan isimleri işaret ederek; '' biz doğruyu sahiplenip, kötüyü de başkalarına yüklemeye çalışan değil, takdir edebilen adamlar arıyoruz.''dedi.

 

Bakanlık, Milletvekilliği gibi üst düzey görevleri işaret ederek, zamanında görev verdiklerinin şimdilerde başka hesaplar peşinde olduklarını bu hesaplarının milletin vicdanından döneceğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan; ''Düşünün bakanın durumunda olanlar ve yahut da farklı görevler verdiğim kişiler şimdi farklı şekilde saldırı içindeler. Yahu sen bakansın. Atılan bir adımda Başbakanın onayı olmadan sen o adımı atabilir misin? Şimdi nasıl oluyor da o işleri 'Ben ben ben...' Ne ben'i yahu? Bir başbakan onay vermeyecek, sen kalkacaksın adım atacaksın. Bunu kime yutturuyorsun? Böyle kalkıp Youtube'larda topladığınız adımlarla netice almanız mümkün değil. Biz şuan takdir edecek insan arıyoruz. Kötü olacak her şeyi bize yıkma hesabı içinde olanların hesabını zaten milletim sorar. Bu milletin vicdanından her şey Allah'ın izniyle döner.''dedi.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan;, “Saldırmak, İçin, Yer, Arıyorlar., Şimdi, Mi, Böyle, Oldu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı