Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 14:50
 
Çaykur Rizespor’un Geleceğine Önemli Yatırım
Çaykur Rizespor’un geleceğini oluşturmak adına geçtiğimiz yıl start alan Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi.Çaykur Rizespor, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle bu yılda devam edecek.
SPOR HABERLERİ Haberi
Çaykur Rizespor’un Geleceğine Önemli Yatırım

Çaykur Rizespor’un geleceğini oluşturmak adına geçtiğimiz yıl start alan Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi Çaykur Rizespor, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle bu yılda devam edecek. 

 

Yeşil mavili ekibimizin alt yapıda yapılan yatırımların yanı sıra geleceğini oluşturmak adına geçtiğimiz yıl  kulübümüz Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor Müdürlüğü ile imzaladığı protokolle hayata geçirilen proje bu yılda yeniden start alıyor.  Geçtiğimiz sene yaklaşık 56  okulda binlerce minik öğrenciye ulaşılan proje sayesinde 110 minik atmaca Rizesporumuza kazandırılıp lisanslı futbolcumuz oldular. Projenin faydalı olması sonucu bu yılda alt yapı yöneticilerimiz Serkan Karavin ve Sadullah Köse’nin girişimleri sonucu proje yeniden masaya yatırılıp imzalar atıldı. Öncelikle projede büyük katkısı olan ve geçen hafta vefat eden Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Yılmaz ile yapılan protokol sonrası bugünde Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Çelik karşılıklı imzalar atıldı. İmza töreninde Yöneticilerimiz Serkan Karavin ve Sadullah Köse’de hazır bulundu. İmza sonrası bir açıklama yapan yöneticimiz Serkan Karavin her şeyden önce  proje de büyük emeği olan ve geçen hafta vefat eden Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi Yılmaz'ı rahmetle andıklarını belirterek “ Bize çok büyük destekleri oldu. Bu projede emeği fazla. Kendisini tekrar rahmetle anıyoruz. Aynı zamanda Gençlik Spor Müdürümüz Müstafa Çelik bey'de her zaman bizlere destek oldu kendisinede çok teşekkür ediyoruz.Geçtiğimiz yıl kulübümüz bu projeden oldukça faydalandı. Yaklaşık 100 minik öğrenciyi Rizespor bünyesine katarak lisanslarını çıkardık Bu yıl daha da hedefimiz büyük. İnşallah bir çok köye okula ulaşarak Rizesporun geleceğini oluşturmak adına minik yıldızlarımızı bulup kadromuza katacağız” dedi. 

Kaynak: Editör: Admin
Etiketler: Çaykur, Rizespor’un, Geleceğine, Önemli, Yatırım,
Yorumlar
Haber Yazılımı