Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 20:07
 
Çaykur Rizespor Gündoğdu Futbol Okulu Hizmetine Büyüyerek Devam Ediyor
Çaykur Rizespor Kulübü’nün Türkiye'nin Tüm İllerinde, Rize Merkez ve İlçelerinde Futbol Okulu Açma Projesi Kapsamında Yetkilendirilen Gündoğdu Futbol Okulu Hizmete Girdi.
RİZE HABERLERİ Haberi
Çaykur Rizespor Gündoğdu Futbol Okulu Hizmetine Büyüyerek Devam Ediyor

Çaykur Rizespor Kulübü tarafından sorumlu olarak yetkilendirilen Abdulkadir Çelik, Çağdaş Düzyol, Ali Kemal Çolak, Medet Kopuz ''Çaykur Rizespor Gündoğdu Futbol Okulunu'' hizmete açtı ve 2006- 2013 doğumlu öğrenci kayıtlarını almaya devam ediyor.

 

Güncel53'e açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Gündoğdu Futbol Okulu Antrenörü Çağdaş Düzyol; ''Yıllardır bölgemizde ve Türkiye geneli  futbol okulları faaliyet göstermektedir. 2019 yılı yapılanmasında Çaykur Rizespor kulübünün Rize Artvin ve Türkiye genelindeki futbol okulu projesinde bir Rizeli olarak biz de kulübümüze Çaykur Rizespor Gündoğdu Futbol Okulu olarak hizmet vermekten onur duyuyoruz. Bölgemizdeki yetenekli oyuncuları tespit edip bünyemize kazandıracağız. Okulumuzda öğrencilerimize yetenek  ve sistemsel eğitimlerinden sonra, karakter eğitiminin yanı sıra beslenme programlarıda uyguluyoruz.

 

Topluma faydalı bireyler yetiştirmek, her bireyin sağlıklı spor yapmasını sağlamak ve Çaykur Rizespor Kulübümüzün de destekleriyle bölgemizdeki yetenekli futbolcular alt yapılarda değerlendirmek amacı içerisinde yaş aralığı 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 olan  öğrencilerimize kayıt alabiliyoruz.

 

Çocuklarını okulumuza kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz 0542 771 82 57 - 0542 393 09 06 numaralı telefonumuzdan iletişime geçilebilir.

 

Antrenmanlarımızı hafta sonraları Gündoğdu Spor Center Halı Sahada gerçekleştiriyoruz ve özel servisimiz ile evlerinden alıp evlerine bırakıyoruz.” dedi.

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Yüksel Karakan
Etiketler: Çaykur, Rizespor, Gündoğdu, Futbol, Okulu, Hizmetine, Büyüyerek, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı