Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
06 Mart 2021 - Cumartesi 21:05
 
Çaykur Rizespor'dan Sitem Dolu Açıklama! 'Hiçbir Siyasi Bizim İşimize Karışmıyor'
Çaykur Rizespor Yönetiminden, Son Günlerde Sosyal Medya ve Bazı Basın Yayım Organlarında İleri Sürülen İddialara Sitem Dolu Açıklama Geldi.
Rizespor Haberi
Çaykur Rizespor'dan Sitem Dolu Açıklama! 'Hiçbir Siyasi Bizim İşimize Karışmıyor'

Son günlerde gerek Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal gerekse Yönetim Kurulu ile ilgili Sosyal Medya ve bir takım mecralarda ileri sürülen iddalara yönelik yazılı açıklama yapıldı.

 

Çaykur Rizespor gibi; her kademedeki Rizelilerin katkı koymak için elinden geleni yaptığı bir camiaya yapılan önemli yardımları ima ederek, sanki “yönetim kurulunun işine karışılıyor” algısı oluşturmaya çalışıldığı belirtilen açıklamada;

 

''Başkanımız göreve geldiği günden beri yönetim kurulu içinde yapmış olduğu görev dağılımı doğrultusunda alınan her kararda tüm yönetim kurulu üyeleri kendi sorumluluk alanlarında tam yetkili olarak kulübü yönetmektedirler. Teknik direktör değişikliği konusu da başkanımız Hasan Kartal ve başkan vekilimiz Ali Zeki Saruhan önderliğinde tam uyum ve iş birliği içinde yürütülen, karar verilme aşamasından önce yönetim kuruluyla istişare edilen bir süreç yaşanmaktadır.

 

Rize’ye her anlamda büyük katkıları olan siyasi büyüklerimiz ve iş adamlarımızın kulübümüze olan sevgi, bağlılık ve ilgisini farklı yorumlamak şehrimize ve Rizespor’umuza büyük zarar vermektedir. Bu durum sadece Rizespor’u sevenlerin asla tercih etmeyeceği bir durumdur.

 

Futbol takımlarının büyük borç sarmalında olduğu bir dönemde Rizespor’umuzun mali anlamda sıkıntı yaşamaması ve Türkiye’nin örnek aldığı alt yapı tesislerinin varlığı Rize’ye olan büyük sevginin yansımasıdır.

 

Unutulmamalıdır ki Başkanımız, yönetim kurulumuz ve kalbi her daim Rize için atan değerli büyüklerimizin amacı bu şehir için daha iyisini yapabilmektir. Takımımızın başarısı için birlik beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz!

 

Çaykur Rizespor’a hizmet eden tüm unsurlarla beraber, sinerjimizi yükseltmek için kenetlenmeyi sürdüren bir camia olacağız. Bununla birlikte görevimizin ağır sorumluluğunu hissetmekteyiz. En iyisini yapma çabamızın güçlenerek devam edeceğini kamuoyuna saygıyla duyururuz.'' ifadelerine yer verildi.

Kaynak: (GÜNCEL53) - www.guncel53.com Editör: Admin
Etiketler: Çaykur, Rizespor'dan, Sitem, Dolu, Açıklama!, 'Hiçbir, Siyasi, Bizim, İşimize, Karışmıyor',
Yorumlar
Haber Yazılımı