Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 22:47
 
Çaykur Rizespor'da Biz Bir Aileyiz Projesi Etkinlikleri Devam Ediyor
Biz Bir Aileyiz Projesi Kapsamında Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi ve Alt Yapıdan Sorumlu Asbaşkan Serkan Karavin Çaykur Rizespor Okçuluk Takımını Ziyaret Ederek Amatör Dallar Ve Okçuluk Dalı Faaliyetleri Hakkında Bilgi Aldı.
Rizespor Haberi
Çaykur Rizespor'da Biz Bir Aileyiz Projesi Etkinlikleri Devam Ediyor

Antrenör ve sporcular eşliğinde uygulamaya katılan Asbaşkan Serkan Karavin; attığını vurma konusunda hünerlerini sergiledi.

 

Etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan Serkan Karavin; “ Amatör dallarımızda güzel bir işleyiş olduğunu biliyorduk ama bu çocuklarla yerinde tanışmak bize ayrı bir mutluluk verdi. Okçuluk gibi zor bir sporu küçük yaşta profesyonel bir şekilde öğrenen bir ekip gördük. İletişim direktörümüz ve antrenörümüzün okçuluk sporu ile ilgili gelecek planlamalarını öğrendikten sonra buradaki düzeni takdir etmemek elde değil. Amatör Dallar sorumlusu Arslan Kalkavan hocamız güzel bir işleyiş kurmuş, biz de sporcu arkadaşlarımıza ve amatör dallar ekibimize her zaman desteğimizi yineliyoruz. "

 

Çaykur Rizspor Okçuluk Takımı 30 sporcusuyla faaliyetlerine Yeni Şehir Kapalı Spor Salonu okçuluk merkezinde devam ediyor. 

 

Performans grubu 9 okçusuyla 11 Aralık’ta Samsun’da düzenlenecek Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonasında mücadele edecek.

 

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Zeynep Yazıcı
Etiketler: Çaykur, Rizespor'da, Biz, Bir, Aileyiz, Projesi, Etkinlikleri, Devam, Ediyor,
Yorumlar
bloklar sağ bitiş -->
Haber Yazılımı