Haber Detayı
01 Kasım 2021 - Pazartesi 21:36
 
ÇAYKUR İşçisinin Fark Ücretleri 2 Kasımda Ödenmeye Başlayacak
ÇAYKUR, 2021-2022 yılı toplu iş sözleşmesinden kaynaklanan işçi maaş farklarını 2 Kasım 2021 Salı günü hesaplara aktaracak. İşçiler, Çarşamba gününden itibaren fark ödemelerini çekebilecek.
Rize Haberleri Haberi
ÇAYKUR İşçisinin Fark Ücretleri 2 Kasımda Ödenmeye Başlayacak

ÖZ Gıda-İş Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ, beraberinde Doğu Karadeniz Rize Şube Başkanı Hasan Fehmi Bursalı, Rize Şube Başkan Yardımcıları Orhan Topaloğlu, Necdet Hacıosmanoğlu, Fatih Kandemir ile birlikte ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’le 2021 yılı yaş çay sezon sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya, ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcıları Turgay Turna, Zeki Karoğlu ve Erdinç Hatinoğlu da katıldı.

 

Toplantının verimli ve güzel bir şekilde gerçekleştiğini belirten ÖZ Gıda-İş Genel Başkan Yardımcısı Sultan Murat Karadağ, “Yapılan görüşmeler neticesinde 2021-2022 yılı toplu iş sözleşmesinden kaynaklanan işçi maaş farkları 2 Kasım 2021 Salı günü hesaplara aktarılacak. İşçi arkadaşlarımız bir gün sonra ise hesaplardan fark ücretlerini çekebilecek. Verimli ve güzel geçen görüşme dolayısıyla Genel Müdürümüz ve Genel Müdür Yardımcılarımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Rize Haberleri

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Hamdiye Köse
Etiketler: ÇAYKUR, İşçisinin, Fark, Ücretleri, 2, Kasımda, Ödenmeye, Başlayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı