Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
20 Mart 2021 - Cumartesi 12:34
 
Çaykur'da Hatinoğlu ve Karaoğlu Genel Müdür Yardımcılığına Atandı
Çaykur’da Genel Müdür Yardımcısı Ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Pınarbaş Görevinden Alındı, Daire Başkanları Zeki Karaoğlu Ve Erdinç Hatinoğlu Genel Müdür Yardımcılığına Atandı
Rize Haberleri Haberi
Çaykur'da Hatinoğlu ve Karaoğlu Genel Müdür Yardımcılığına Atandı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR)’da Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Pınarbaş görevinden alındı, Çay Tarım Dairesi Başkanı Zeki Karaoğlu ve İdari ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Erdinç Hatinoğlu genel müdür yardımcılığına atandı.

 

Atama ve görevden alma kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

 

 

 

ERDİNÇ HATİNOĞLU KİMDİR?

 

1973 yılında Artvin’in Arhavi ilçesinde doğan Erdinç Hatinoğlu KTÜ Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği mezunudur. Aynı zamanda lisans düzeyinde Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunu olan Hatinoğlu THK Üniversitesi’nde İşletme Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

 

Özel sektörde turizm alanında ve Çaykur'da uzun süre çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra 2012 yılında Şube Müdürü 20.03.2015 tarihinde İdari ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı olarak atanmıştır.

İngilizce bilen Erdinç Hatinoğlu evli ve 2 çoçuk babasıdır.

 

 

ZEKİ KARAOĞLU KİMDİR?

 

15/03/1966 yılında Çayeli’de doğdu. 1989 yılında Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 01/04/1994 tarihinde Büyükköy Çay Fabrikası Müdürlüğünde Mühendis olarak göreve başladı. 14/03/2008-27/12/2010 tarihleri arsında Büyükköy Çay Fabrikası ve 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikası Müdürlüklerinde Kısım Müdürü, Atatürk Çay ve Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsünde Enstitü Müdür Yardımcısı, 100. Yıl Çay Paketleme Fabrikasında Müdürlüğünde Fabrika Müdürü ve İşletme ve Üretim Dairesi Başkanlığında Başuzman olarak görev yaptı. 29/04/2019 tarihinde Çay Tarım Dairesi Başkanlığına atandı.

 

Evli ve üç çocuk babasıdır.

Kaynak: (GÜNCEL53) - www.guncel53.com Editör: Admin
Etiketler: Çaykur'da, Hatinoğlu, ve, Karaoğlu, Genel, Müdür, Yardımcılığına, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı