Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 19:17
 
Bilirkişilik Temel Eğitim Başvuruları 4-15 Kasım Tarihleri Arasında Yapılacak
Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Fuat Çakmakçı, Bilirkişilik Temel Eğitim Başvurularının 4-15 Kasım tarihleri arasında yapılacağını açıkladı.
RİZE HABERLERİ Haberi
Bilirkişilik Temel Eğitim Başvuruları 4-15 Kasım Tarihleri Arasında Yapılacak

Bilirkişilik başvurusu yapacaklara “Bilirkişilik Temel Eğitimi’ni tamamla şartı getirildiğini belirten Başkan Çakmakçı yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı:

 

"Bilindiği gibi bilirkişilik başvurusu yapacakların “Bilirkişilik Temel Eğitimi’ni tamamla şartı getirilmiştir. Yine Bilirkişilik Yönetmeliği’nin 38. maddesi gereği Bilirkişilik yapacakların uzmanlık alanlarında “Beş Yıllık Mesleki Kıdem” şartı aranmaktadır.

 
Odamızda yapılacak eğitimlere katılmak isteyenlerin  4–15 Kasım  2019 tarihlerinde  http://bilirkisilik.tesmer.org.tr adresi üzerinden başvurularını yapabileceklerini söyledi. Başvurular tamamlandıktan sonra eğitim tarihleri ayrıca açıklanacaktır.

 

Müracaat etmek isteyenlerin  eğitim ücretleri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için  750,00 TL (KDV dahil) ve diğer meslek erbapları için  950,00 TL (KDV dahil) olup, http://bilirkisilik.tesmer.org.tr adresi üzerinden yapacakları başvuru sırasında, kredi kartı ile on-line olarak ödenebileceği gibi TÜRMOB-TESMER Eğitim Yayın ve Yazılım Hizmetleri İşletmesinin Türkiye İş Bankası Ankara Dikmen Şubesi 4248-917065 (IBAN: TR70 0006 4000 0014 2480 9170 65) numaralı hesabına da TC Kimlik Numarası belirtilerek  ödenebilmektedir. Ödemenin banka hesabına yapılması durumunda başvuru işlemi ödemenin yapılmasını takiben bir iş günü sonra yapılabilmektedir."

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Bilirkişilik, Temel, Eğitim, Başvuruları, 4-15, Kasım, Tarihleri, Arasında, Yapılacak, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı