Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 09:57
 
Batıpark Spor Tesislerini Spor Toto Teşkilatı Yapacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İle Spor Toto Teşkilatı Arasından Protokol İmzaları Atıldı. Batıpark Projesi İçerisinde Yer Alan Spor Tesisleri Spor Toto Teşkilatı Tarafından Yapılacak.
Rize Haberi
Batıpark Spor Tesislerini Spor Toto Teşkilatı Yapacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Zihni Derin Kampüsünün ön tarafında yer alan sahil dolgusundaki spor tesislerinin yapımı için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Üniversitemiz Rektörlüğü arasında protokol imzalandı. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin BOZGEYİK arasında imzalanan protokole göre Üniversitemizin sahil dolgusunda yer alan spor tesisleri Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yapılacak.

 

Ankara’da Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Yönetim Binasında imzalanan protokole göre, Üniversitemizin sahil dolgusu projesi içerisinde yer alan 1 adet futbol sahası, 1 adet basketbol sahası, 1 adet voleybol sahası, 1 adet tenis kortu, bisiklet ve yürüyüş yolları, genç kahve, 1 adet çok amaçlı saha, 1 adet açık fitness sahası, tırmanma duvarı ile bu tesislerin yer aldığı bölgenin alt yapısı ve çevre düzenlenmesi Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yapılacak.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Batıpark, Spor, Tesislerini, Spor, Toto, Teşkilatı, Yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı