Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 14:40
 
Başkan Metin, Elazığ’lı Öğrenciler İle Bir Araya Geldi
Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN,“Biz Anadoluyuz Projesi” Kapsamında Rize’ye gelen öğrencileri makamında kabul etti. Ziyarette öğrencilere, Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı ve Öğretmenleri eşlik etti.
Rize Haberi
Başkan Metin,  Elazığ’lı Öğrenciler İle Bir Araya Geldi

Başkan Metin, ''Biz Anadoluyuz'' projesi ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde bulunan 21 ilimizden 9.000 çocuğumuz  24 ilimizi ziyaret etti. Bu proje ile; Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerine bağlı 21 ilimizden 15 yaş altı 50.000 çocuğumuzun ülkemizin farklı şehirlerini ziyaret etmeleri hedeflenmişti.  Projeyi bende önemsiyorum. Çocuklarımız arasındaki kardeşlik ruhu ve bilincinin geliştirilmesi, milli ve manevi değerlerimizin paylaşılması ve gelecek nesillere aktarılması, kültürel ve ortak değerlerimizin paylaşılması, kardeşlik bağının güçlendirilmesi açısından İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığının güzel projelerinden bir tanesi idi. Sizlere bu gezide yardımcı olan Gençlik merkezi müdürlüğümüze de teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziyaret, Elazığlı öğrencilerin belediye başkanına plaket takdimi ve Belediye Başkanı Rahmi Metin’in öğrencilere çeşitli hediye takdimi ile sona erdi.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Başkan, Metin,, , Elazığ’lı, Öğrenciler, İle, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı