Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 21:15
 
Başkan Metin'den 2019-20120 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin 2019-20120 Eğitim-Öğretim Yılı Münasebeti İle Bir Mesaj Yayımladı
Tebrik-Kutlama-Ziyaret Haberi
Başkan Metin'den 2019-20120 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

2019-20120 Eğitim-Öğretim Yılı münasebeti İle bir mesaj yayımlayan Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

''Sevgili öğrenciler,

 

Sizlerle beraber 2019-2020 eğitim öğretim yılına başlayacak olmanın sevincini ve heyecanını yaşıyor, hepinize başarılar diliyorum.

 

Sadece bilgi sahibi olmak için değil bilim, teknoloji, insani değerler ve sanat gibi alanlarda kendinizi geliştirmek için çalışmalısınız. Sorumluluk alabilen, analiz yapabilen, arkadaşlarıyla sevgi ve saygı temeline dayalı ilişkiler kurabilen bireyler olarak kendinizi yetiştirme hedefiyle başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum.

 

Değerli öğretmenlerimiz,

 

Çağın gelişimine ayak uydurabilen fikri hür, vicdanı hür bireyler yetiştirmek sizlerin asli görevidir. Bu görevi büyük bir heyecanla ve başarıyla yerine getireceğinize inancımız tamdır. Çocuklarımızı sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, eğitim öğretim yılınızın hayırlı olmasını diliyorum. Çocuklarımızın yetişmesinde önemli bir rolü olan değerli anne ve babaların da eğitim sürecinde olumlu ve yönlendirici katkılar sunacağına inanıyorum.

 

Eğitim bir ülkede en hayati sistemdir ve bu sistemin doğru çalışması için hepimiz üzerimize düşen sorumlulukları yerine getireceğiz. Yeni bir döneme başlayan tüm okullarımızda bilgi ve kültür seviyesi yüksek, doğru, ahlaklı insan yetişmeye ve geleceğimiz ışıldamaya devam edecektir.

 

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için yeni eğitim öğretim yılının verimli, huzurlu ve hayırlı olmasını temenni eder; sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunarım.''

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Yüksel Karakan
Etiketler: Başkan, Metin'den, 2019-20120, Eğitim-Öğretim, Yılı, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı