Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 14:03
 
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim: Lojistik Merkez Projemiz İptal Edilmedi
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Lojistik Merkezi Projesinin İptal Edildiği İle İlgili Çıkartılan Söylemlerin Gerçeği Yansıtmadığını Söyleyerek, Bu Söylentileri Çıkartanların İyi Niyetli Olmadıklarını Belirtti.
Siyaset Haberi
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim: Lojistik Merkez Projemiz İptal Edilmedi

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Rize'nin İyidere ilçesinde yapılması planlanan lojistik merkezi projesinin iptal edildiği yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğunu belirterek, Milletvekillerinin ve kendisinin birebir takibinde olduğunu iletti.

 

Proje Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle De Görüşüldü

 

Alim; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son ziyaretinde de proje ile ilgili görüşüldüğünü ve ilgili çalışmaların hassasiyet ile yürütüldüğünü belirtti. 

 

Bu Söylentileri Yayanlar İyi Niyetten Uzaklar

 

Alim yaptığı açıklamada; Bu söylentileri çıkartanlar veya yayanların iyi niyetten uzak kişiler olduğunu belirtti.

 

İl Başkanı Alim sosyal medya hesaplarından konu hakkında yaptığı açıklamada, "Kıymetli Hemşehrilerim, diğer bütün projelerimiz gibi LOJİSTİK MERKEZ projemiz de bugüne kadar inkıtaa uğramamış Milletvekillerimiz ve şahsımız tarafından da yakından takip edilmektedir. Ak Parti İktidarları döneminde ilimiz büyük projelerle tanışmıştır. Devam eden projelerimizle ilgili iptal edildiğine dair söylemlerde bulunanların iyi niyetli olmadığını düşünmekle beraber projelerimizi takip etmek veya projelerimize katkı vermek isteyenlerle istişareye her daim hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Bütün bunların yanında Sayın Cumhurbaşkanımızın ilimizi son ziyaretlerinde de konu görüşülmüş ve üzerinde hassasiyetle durulmuştur. Bu vesileyle Cuma günümüzün hayırlara vesile olması diliyorum." dedi.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Ak, Parti, Rize, İl, Başkanı, İshak, Alim:, Lojistik, Merkez, Projemiz, İptal, Edilmedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı