Sabit Site Solu (160x600)
Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 14:03
 
Bakırcı'dan Karamehmetoğlu'na Sert Cevap
Eski Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı Geçtiğimiz Günlerde KatıldıĞI Televizyon Programında İyidere’de Yapılması Planlanan Lojistik Üsle İlgili Açıklamalar Yapan RTSO Başkanı Karamehmetoğlu'na Sert Bir Dille Cevap Verdi.
Rize Haberleri Haberi
Bakırcı'dan Karamehmetoğlu'na Sert Cevap

Eski Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı katıldığı bir televizyon programında; geçtiğimiz günlerde özellikle İyidere Lojistik Merkezi olmak üzere Rize'deki yatırım süreçlerini eleştiren RTO Başkanı Karamehmetoğlu’na sert bir dille cevap verdi.

 

Bakırcı; “Ticaret odası başkanımız lojistik üssü benmi yapacağım diyor. Ticaret odasına aday olduğu zaman Ovit Tünelini yaptım diyordu; lojistik merkezi yaptıracağım, OSB’yi yaptım diyordu. Şimdi niye siyasetçiler yapacak onu! Sende siyasi bir erksin aday olduğun zaman Ovit Tünelini yaptırttık, yaptırıyoruz, lojistiği yaptırtırıyoruz derken neye dayanarak söyledin? Aday olduğun zaman Ovit Tünelini hangi irade yaptırmışsa şimdi de o irade yapıyor! Sadece işine geldiği zaman eleştir, işine gelmediği zaman eleştirme böyle bir şey yok” şeklinde konuştu.

 

Bakırcı ayrıca bölgesel birliğin olması gerektiğini vurgulayarak Trabzon’a yapılacak yatırım adasından Rize olarak faydalanmanın yollarını araştırılmasının gerektiğini belirtti.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Bakırcı'dan, Karamehmetoğlu'na, Sert, Cevap,
Yorumlar
Haber Yazılımı