Haber Detayı
16 Eylül 2019 - Pazartesi 19:06
 
Avcı Dur Durak Bilmiyor, Bir Günde 3 İlçe
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı Rize’deki yoğun temposuna ara vermeden bugün Çayeli, Hemşin, Güneysu ve Rize Merkez’de çalışmalarına devam etti.
Rize Haberi
Avcı Dur Durak Bilmiyor, Bir Günde 3 İlçe

Milletvekili Avcı il, ilçe, köy ve mahalle ziyaretlerine devam ederek, hemşerileriyle buluşuyor. ilçeleri ziyaret eden Milletvekili Avcı muhtarlarla bir araya gelerek köylerin sorunlarını dinliyor.  İlçelerdeki yatırımları da bizzat takip ederek eksik kalan veya sorun olan noktaların çözümü için çalışmalar yapıyor.

 

Rize’deki programlarına ara vermeden devam eden Milletvekili Avcı bugün de 3 ilçe ve Rize Merkez’de ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Avcı beraberindeki İl Özel İdare Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı ve AFAD Müdürü Şakir Kurk’la birlikte ilk olarak Çayeli Kaptanpaşa Köyünde Senoz vadisi muhtarları ile bira araya geldi. Muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Buradaki ziyaretin ardından Hemşin’e geçen Avcı Yaltkaya Köyüne giderek afette evi yıkılan vatandaşı ziyaret etti. İl AFAD Müdürü Şakir Kurk’dan çalışmalar hakkında bilgiler alarak gerekli çalışmaların hızlandırılmasını istedi.

 

Hemşin ziyaretinin ardından Rize Merkez’e gelen Milletvekili Avcı,  Müftü Mahallesi Muhtarı Abdullah Şentürk’ü ziyaret ederek DSİ Bölge Müdür vekili Emre Akçalı ve DSİ Rize Şube Müdürü Sinan Yıldız’la Müftü Mahallesindeki dere ıslah çalışmasını masaya yatırdılar.

 

Milletvekili Avcı beraberindeki ekiple birlikte Güneysu’ya giderek Güneysu ilçesindeki DSİ yatırımlarını yerinde inceledi.

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Avcı, Dur, Durak, Bilmiyor,, Bir, Günde, 3, İlçe,
Yorumlar
Haber Yazılımı