Haber Detayı
20 Mayıs 2020 - Çarşamba 21:41
 
Atmaca Spor Mağazası Bahar Kampanyası Başlıyor
Çaykur Rizespor’un lisanslı ürün mağazası Atmaca SM, 21 Mayıs 2020 ile 21 Haziran 2020 tarihleri arasında bahar kampanyasını tekrar başlatıyor.
Rize Haberi
Atmaca Spor Mağazası Bahar Kampanyası Başlıyor

Çaykur Rizespor’un lisanslı ürün mağazası Atmaca SM; taraftarlardan gelen yoğun istek üzerine 21 Mayıs 2020 ile 21 Haziran 2020 tarihleri arasında bahar kampanyasını tekrar başlatıyor.

 

Çaykur Rizespor Atmaca Spor Mağazalarında baş geçtiğimiz Mart ayında başlatılan ve büyük ilgi gören indirim günleri 21 Mayıs Perşembe günü tekrar başlıyor.

 

Bu sezonun formaları dahil olmak üzere tüm maç ve çocuk formalarımızda 50 , sezonun diğer ürünlerinde ise 30 indirimle satışa sunulurken; Ayrıca yeni sezonun en yeni ürünleri de görücüye çıkacak.

 

Rize merkez ve stadyum yanında bulunan Atmaca Spor Mağazalarında il pamdemi kurulunun aldığı tüm tedbirler geçerli olacak.

 

Mağazaya gelemeyecek olan veya şehir dışındaki taraftarlar ise 21 Mayıs Perşembe günü saat 00.53’ten sonra www.atmacasm.com adresinden dezenfekte edilmiş steril ortamda paketlenen lisanslı ürünler indirimli olarak satın alabilecek. Pandemi sürecinde yurtdışına teslimat yapılamayacak.

 

***KAMPANYA SAYFASINA YÖNLENDİRİLMEKİÇİN TIKLAYIN***

 

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Atmaca, Spor, Mağazası, Bahar, Kampanyası, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı