Haber Detayı
09 Mart 2020 - Pazartesi 09:36
 
Ali Babacan'ın Partisinin Kurucular Kurulu Listesi Sızdı! Şok Etkisi Yaratan Rizeli İsim O Listede
Ali Babacan yeni partinin kuruluş dilekçesini bugün İçişleri Bakanlığı'na vereceklerini açıkladı. Babacan'ın 90 kişilik Kurucular Kurulu'nun listesi sızdı. O listede Ak Parti Rize Kurucu İl Başkanı ve 24. 25. ve 26. dönem Rize Milletvekili Hasan Karal'ın ismin de bulunması dikkat çekti.
Siyaset Haberi
Ali Babacan'ın Partisinin Kurucular Kurulu Listesi Sızdı! Şok Etkisi Yaratan Rizeli İsim O Listede

Ali Babacan yeni partinin kuruluş dilekçesini bugün İçişleri Bakanlığı'na vereceklerini açıklarken; Babacan'ın 90 kişilik Kurucular Kurulu'nun listesi de internet ortamına sızdı. O listede Ak Parti Rize Kurucu İl Başkanı ve 24. 25. ve 26. dönem Rize Milletvekili Hasan Karal'ın isminin de bulunması dikkat çekerken, Rize sokaklarında ise Ak Parti Kurucu İl Başkanı ve 3 dönem Milletvekilliği yapmış olan Hasan Karal davasına ihanet etmez şeklinde konuşuluyor.

 

Öte yandan Ak Parti Rize Kurucu İl Başkanı ve 24. 25. ve 26. dönem Rize Milletvekili Hasan Karal'ın haberi doğruladığı iddia edildi.

 

İşte internete sızan o liste...

 

 

Kaynak; www.internethaber.com

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Ali, Babacan'ın, Partisinin, Kurucular, Kurulu, Listesi, Sızdı!, Şok, Etkisi, Yaratan, Rizeli, İsim, O, Listede,
Yorumlar
Haber Yazılımı