Haber Detayı
19 Kasım 2018 - Pazartesi 22:55
 
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim’den MHP’ye ziyaret
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim MHP İl Başkanı İhsan Alkan ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
SİYASET HABERLERİ Haberi
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim’den MHP’ye ziyaret

İl Başkanı Alim beraberindeki İl Başkan Yardımcıları; Ali Haydar Er, Kenan Yelkenci, Kamil Bakır, Hüseyin Topçu ve Alparslan Mamat ile birlikte MHP İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette MHP İl Başkanı İhsan Alkan, Merkez İlçe Başkanı Ali Erhan Cerrah ve MHP İl Yönetimiyle bir araya geldiler.

 

İl Başkanı Alim hem MHP İl Başkanı İhsan Alkan’ın hem de kendisinin programlarının yoğun olması dolaysıyla ziyaretin biraz geç kalmış olabileceğini belirterek, MHP İl Başkanı İhsan Alkan ve yeni yönetimini tebrik etti. Ayrıca göreve yeni başlayan MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Erhan Cerrah’a da başarılar diledi.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette, yönetim olarak tanışmanın ardından karşılıklı başarı dilekleri iletildi. Özellikle Rize’nin tüm siyasi partiler için ortak payda olması gerektiği ve ilimizin menfaatleri söz konusu olduğunda ortak hareket edilmesi gerektiği vurgulandı. Sonuç olarak her iki partinin de Rize için siyaset yaptığı ifade edilerek bu anlamda her türlü görüş, öneri ve istişareye açık oldukları dile getirildi. Cumhur İttifakının, halkın talebi sonucunda meydana geldiği vurgulanarak, hem Ak Parti’nin hem de MHP’nin milletin gönlünde oluşan bir birlik ve beraberliğe yaraşır şekilde hareket ettiğinin ve bundan sonra hareket edeceğinin altı çizildi.

 

MHP İl Başkanı İhsan Alkan, İl Başkanı Alim ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, İl Başkanı Alim’de misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Kaynak: Editör: Admin
Etiketler: Ak, Parti, Rize, İl, Başkanı, İshak, Alim’den, MHP’ye, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı