Haber Detayı
28 Nisan 2022 - Perşembe 21:22
 
Ak Parti İl Başkanı Alim 'Heyecanımız, Gayretimiz Rize’miz İçin'
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim Rize’nin İkizdere ilçesinde Organik Çay Fabrikası yapılacak alanda incelemelerde bulundu.
Siyaset Haberi
Ak Parti İl Başkanı Alim 'Heyecanımız, Gayretimiz Rize’miz İçin'

İl Başkanı Alim’e ziyaretlerinde İl Başkan yardımcıları, İkizdere İlçe Başkanı Mustafa Havuz ve teşkilat  mensupları eşlik etti.

 

Organik Çay Fabrikasının yapılacağı alanda incelemelerde bulunan İl Başkanı Alim “Geçtiğimiz günlerde Milletvekillerimizin, ÇAYKUR Genel Müdürümüzün katılımıyla Cumhurbaşkanımızla yapmış olduğumuz toplantı neticesinde İkizdere ve Çamlıhemşin ilçelerimizde Organik Çay Fabrikasının yapımının müjdesini paylaşmıştık. İlçemize hayırlı olsun.

 

Hemşehrilerimiz bu konuda çok heyecanlı ilçemize gerek turizm gerekse istihdam anlamında katkı sağlayacak bu proje için Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimizi tekrar iletmek istiyorum. Hep ifade ediyoruz bizler milletimize hizmet etmeyi şiar edinen kadrolarız.

 

Yapılan hizmetlerin tamamı milletimizin refahı için, daha güzel Rize’miz için. Bu uğurda Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız tüm teşkilat mensuplarımız canını dişine katarak, gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Birlik beraberlik içinde halka hizmet hakka hizmettir düsturuyla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Heyecanımız, gayretimiz Rize’miz için.

 

Özelde Rize’miz, genelde ise ülkemiz için çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak adına durmadan yorulmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: H. Tuğba Karakan
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanı, Alim, 'Heyecanımız,, Gayretimiz, Rize’miz, İçin',
Yorumlar
Haber Yazılımı