Haber Detayı
15 Mayıs 2022 - Pazar 13:04
 
Ak Parti İl Başkanı Alim'den Rize'ye Teşekkür
AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Rize Artvin Havalimanı açılışına yoğun katılım sağlayan hemşehrilerine teşekkür etti.
- Haberi
Ak Parti İl Başkanı Alim'den Rize'ye Teşekkür

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in katılımıyla gerçekleştirilen Rize Artvin Havalimanı açılış törenine yoğun ilgi gösteren hemşehrileri için teşekkür mesajı yayımladı.

 

Ak Parti İl Başkanı Alim, mesajında, “Rize’mizi bölgemizin çekim merkezi yapacak; Rize – Artvin havalimanımızı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Başkanı Mustafa Destici’nin teşrifleriyle hamdolsun büyük bir coşkuyla gerçekleştirdik. Görsel bir şölenle gerçekleştirdiğimiz muhteşem açılışımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı hemşehrilerimiz 70 bin kişilik dev bir katılımla büyük bir teveccühle  baba ocağında bağrına bastı. Cumhurbaşkanımızın Rize’mize kazandırmış olduğu mega projelerden Havalimanımızın açılışında halkımızın göstermiş olduğu yoğun katılım, coşku ve heyecan için tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Hep ifade ettiğimiz gibi biz birlikte güçlüyüz,birlikte çok güzel bir aileyiz. Rize her zamanki gibi gerekeni yaptı ve baba ocağında liderimize çok büyük bir teveccühle  güzel bir karşılama yaşattı. Genciyle yaşlısıyla, çocuğuyla bu tarihi ana tanıklık eden bütün hemşehrilerime müteşekkirim. Bu devasa yatırımların ilimize kazandırılmasında en büyük etken bu birlikten kaynaklanmaktadır. Hamdolsun Rize’de Rize Artvin Havalimanında tarih yazdı. Havalimanında icra ettiğimiz açılış programımızda çok yüksek bir coşku ve teveccühün gösterilmiş olması, başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere hepimizi ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.

Kaynak: (GRG) - Güncel Rize Gazetesi Editör: Admin
Etiketler: Ak, Parti, İl, Başkanı, Alim'den, Rize'ye, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı