Astroloji

 

 

 
Akrep (09.12.2022)
Size güven vermeyen işler ve ilişkiler üzerine düşünebilirsiniz. Nasıl davranmanız gerektiğiyle ilgili yeni kriterler oluşturabilirsiniz. Mali konularda attığınız adımlar neticesinde kendinize yeni alanlar bulmak konusuna eğilebilirsiniz.
 
Aslan (09.12.2022)
Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde farklı fikirler ve konuşmalar duyabilirsiniz. Fevri olmadan ya da önyargılı davranmadan önce buradan ne öğrenmeniz gerektiğine odaklanmalısınız. Girişimleriniz, sosyal medya ile ilgili çalışmalarınızda durum değerlendirmesi yapabilirsiniz.
 
Balık (09.12.2022)
Aile meclisinde değerlendirmeniz gereken bazı konular olabilir. Üzeri örtülen ya da çözüme kavuşturmaya çalıştığınız durumlar karşısında sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. Elde ettiğiniz bilgi ve haberleri doğru bir şekilde ele almalısınız.
 
Başak (09.12.2022)
Sorumluluklarınızı bilmeli ve bunun sınırında hareket etmelisiniz. Çalışma koşullarınızda bazı değişiklikler meydana gelebilir. Sağlıklı bir iletişim ve ortam oluşturmanın size katkılarını düşünerek karar vermenizde fayda var.
 
Boğa (09.12.2022)
İşinizi büyütmek için hangi yönde ilerlemeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Kafanızı karıştıran insanlar ve konulardan sıyrıldığınızda çözüme ulaşmanız daha kolay olacaktır. Görüşmelerinizi ve planlarınızı bu doğrultuda uygulamaya koymalısınız.
 
İkizler (09.12.2022)
Yanlış anlaşılmalar ve krizler yönetilmek içindir. Bugün bu bilinçle hareket ettiğinizde daha geniş ve doğru bir bakış açısı yakaladığınızı fark edebilirsiniz. İkili ilişkilerde söylemleriniz ve eylemlerinizin uyumu önemli olacaktır.
 
Koç (09.12.2022)
Kendinizdeki eksiğin ya da ihtiyacın ne olduğunu daha iyi görebilirsiniz. Amacınızın, fikirlerinizi uygulanabilir hale getirmek olduğunu unutmayın. Her duyduğunuza inanmamalı, düşünmeden konuşmamalısınız.
 
Kova (09.12.2022)
Aklınıza takılan ya da bir süredir beklettiğiniz konuşmaları yapmak isteyebilirsiniz. Söyleyeceklerinizi ve bunların nereye varacağını bilerek konuşmak iki tarafı da mutsuz olmaktan koruyabilir.
 
Oğlak (09.12.2022)
Çalışmalarınızın karşılığını bulabilirsiniz. Bu da sizi yenilikler yapmaya, daha pratik çözümler üretmeye itebilir. Kemik ve beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
 
Terazi (09.12.2022)
İnandığınız ya da peşinden gittiğiniz konuları değerlendirebilirsiniz. Yanlış bildiğiniz doğrular gündeminize gelebilir. Hukuksal konuları tamamlamak için evrak işlemleriyle ilgilenebilirsiniz.
 
Yay (09.12.2022)
İlişkilerinize dair bazı söylemler ve kararlar gündeme gelebilir. Gidişatı değerlendirirken yaşadıklarınıza ve gerçekten ne hissettiğinize bakmalısınız. Sözleşme ve imzalı işler netlik kazanabilir.
 
Yengeç (09.12.2022)
Aslı olmayan bilgilerden ve güvenmediğiniz insanlardan kaçınmalısınız. Dikkatinizi geçmişle ilgili değil, gelecekle ilgili konulara yönlendirin. Yaşadıklarınızın sebebini bulmak size hem içsel olarak hem de günlük hayatta kolaylıklar sağlayabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı