Astroloji

 

 

 
Akrep (29.01.2020)
Bugün şüphelendiğiniz bir konu ile gerçekleri öğrenmek isteyebilir ve bunun için fazlasıyla fedakarlık yapabilirsiniz. Ancak gerçeği öğrendiğinizde ise durumun öyle olmadığını görüp kendi kendinize kızabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte olmak ve ondan destek almak isteyeceğiniz bir gün.
 
Aslan (29.01.2020)
Dost ve akrabalarınızla iletişim ve haberleşmelerin yoğun olacağı bir gün. Özellikle iletişimde bazı açıklamalar yanlış anlamalara sebep olabilir. Yanılgılara ve kandırılmalara karşı dikkatli olmanız gereken bugün her şeyi anlamak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekiyor.
 
Balık (29.01.2020)
Bugün duyacağınız bir haber ile hiç ummadığınız gerçeklerle yüzleşebilir ve bundan sonraki dostluk ilişkilerinizde daha farklı bir yol denemek isteyebilirsiniz. Dürüstlüğün ve güvenilir olmanın daha fazla sorgulanacağı bugünü yalnız kalarak geçirmek isteyebilirsiniz. 
 
Başak (29.01.2020)
Finansal konularınızla ilgilenirken bazı beklenmedik sorunların ortaya çıkması sizi yorabilir. Şu an başka konularla ilgilenirken çıkan bu durum karşısında fazla detaycı davranmadan ve gerçekçi davranarak daha rahat tolere edebilirsiniz.
 
Boğa (29.01.2020)
Çalışma hayatınızda siz ne kadar alttan alsanız da bazı olumsuz olayların yaşanacağı bir gün olabilir. Özellikle eğitim hayatı devam eden boğaların gelecek yaşamla ilgili bazı kararlar alma noktasında kararsız olmaları muhtemeldir.
 
İkizler (29.01.2020)
Her konuda uyum ve uzlaşmayı arayacağınız, kişiler arası iletişimde etkin rol oynayacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Özellikle rutin giden aşk hayatınıza bir canlılık ve hareket katmak adına sürpriz gelişmeler tasarlayabilirsiniz.
 
Koç (29.01.2020)
İkili ilişkilerde özlemini çektiğiniz huzur ve dengeyi bulmakta zorlanabilir eş ya da  partnerle bazı konularda uyumsuzluk yaşayabilirsiniz. Ancak iç dünyanıza dönerek geçmişten kalan sorunları ve hatalı davranışları çözmek adına güzel bir gün.
 
Kova (29.01.2020)
Kariyerinizle ilgili hesapta olmayan bazı sorunlar yaşayabilir ve bunlara kalıcı bir çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz. Aslında şu an yaşadığınız sorunlar geçmişte üstünü örtüp pek ilgilenmediğiniz konular idi. Bugün bunlara yenilikçi ve orijinal fikirler bularak çözüm getirebilirsiniz.
 
Oğlak (29.01.2020)
Bugün aile içerisinde sizin onay vermediğiniz bazı konular üzerine sorunlar yaşayabilir ve belirli bir karar vermekte zorlanabilirsiniz. Her ne kadar istekleriniz kabul görmüyor gibi gözükse de ilerleyen zamanlarda sizin haklı olduğunuz anlaşılabilir.
 
Terazi (29.01.2020)
İlişkilerde bencilliklere ve sorunlara karşı hazırlıksız yakalandığınız bir gün olabilir. Kendinizi her yönden duygusal hissettiğiniz bugünü kendinize adayabilir ve hoşlandığınız aktivitelerle geçirmek isteyebilirsiniz.
 
Yay (29.01.2020)
Sosyal çevre arkadaşlıklarınızla ilgili konularda kendinizi haklı çıkarma çabası içerisinde olabilirsiniz. Bu durum birazcık da olsa gerginlik yaşamanıza neden olabilir. Hobilerinize ve aşk hayatınıza gereken vakti ayıramıyor oluşunuz ilişkilerinize olumsuz yansıyor.
 
Yengeç (29.01.2020)
Ev ve aile yaşamanızda karar verilmesi gereken konularda eşinizle birlikte ortak bir karar almak bugün için zor olabilir. Aynı zamanda çalışan yengeçler için bugün fazlasıyla efor sarf edecekleri ve geçmişten kalan iş yüklerinin hafifletileceği bir gün olabilir. 

 

 

 

Haber Yazılımı