Astroloji

 

 

 
Akrep (15.12.2019)
Stresli durumlarla bugün başa çıkabilir ve harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Cesaretinizle olayların üzerine gidebilir ve sonu belli olmayan durumları kesip atabilirsiniz.
 
Aslan (15.12.2019)
Olayları sadece kendi bakış açınızdan değerlendirmek doğru değil. İletişimlerinizde “Ben buyum” demek yerine biraz daha empati kurarak yaklaşmalısınız.
 
Balık (15.12.2019)
Bugün insanların dengesiz olduğuna şahit olabilir ve bu konuda çevrenize karşı sınırlar çizebilirsiniz. Dengesizlikleri ile sizi zorlayan kişileri hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz. Biraz daha sabırlı olmalısınız. İnsan kaybetmek kolay ama kazanmak zordur.
 
Başak (15.12.2019)
İş projelerinizle ile ilgili ya da çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizle ilgili gizli kalmış konular canınızı sıkabilir. İletişim gücünüz sayesinde bu sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.
 
Boğa (15.12.2019)
Yaşadığınız bazı olayların içerisinden önemli dersler çıkarabilirsiniz. Birilerine yardımcı olmak isterken kendinizi fazlasıyla zorlayabilirsiniz. Kimlere güveneceğinizi iyi bilmelisiniz.
 
İkizler (15.12.2019)
Maddi konular gündeminizin en üst sıralarında yer alabilir. Maddi harcamalarınızda biraz dikkatli olmalısınız. İlişkilerinizde dengeli olmalı ve gerektiğinde politik tarzda hareket etmelisiniz. 
 
Koç (15.12.2019)
Finansal konularınız ile ilgili gözden kaçmış bir detayı ya da yanlış verilmiş bir kararı fark edip tekrar ele almanız ve çözüme kavuşturmanız gerekebilir. Olayları yeniden değerlendirmelisiniz.
 
Kova (15.12.2019)
 
Oğlak (15.12.2019)
İş ortamında dedikodularla mücadele edebilirsiniz. Kimse ile karşı karşıya gelmemeli ve duyduğunuz her söze inanmamalısınız. Biraz daha kendinizi soyutlamalısınız. Her şeyi görüp bilmek belki de bugün doğru olmayacaktır.
 
Terazi (15.12.2019)
Bugün kurallara göre hareket ederseniz birçok işinizi halledebilirsiniz. Özellikle konsantre olursanız daha hızlı ve çözüm odaklı işleri yoluna koyacaksınız. Parasal konularda yanılgılara dikkat edin.
 
Yay (15.12.2019)
Maddi konularda beklentilerinizin ani yön değiştirmesi sizi de zor durumda bırakabilir. Aniden ortaya çıkan borçlar ve alacaklar konusu sorunlu bir hal alabilir.
 
Yengeç (15.12.2019)
İnsanların haksız yere yükselişlerini eleştirmek yerine kendinize bakmalı ve eksik olan yanlarınızı güçlendirmelisiniz. Unutmayın, kariyerinizdeki başarı ile aşk hayatınız doğru orantılıdır.

 

 

 

Haber Yazılımı