Sabit Site Solu (160x600)
Astroloji

 

 

 
Akrep (14.05.2021)
Bugün yoğun bir telefon trafiğiniz olabilir. Uzun telefon görüşmeleri, konuşma isteğinizin bir dışa vurumu! Paylaştıkça rahatladığınızı görmek, ketum ve suskun yanınızı biraz daha törpülemenizi sağlayabilir.
 
Aslan (14.05.2021)
Birlikte çalıştığınız bazı insanların sizinle ilgili olumsuz düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Bir kıskançlık ya da manipüle etmek gibi bir durum varsa buna karşı önleminizi almalısınız. Doğru bir mesafe ve doğru bir çalışma, bu tür insanlardan zarar görmeniz önleyecektir.
 
Balık (14.05.2021)
Sizinle iyi bir iletişim kuran ama aslında farklı bir yüzü de olan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Öğreneceğiniz bazı gerçekler sizi bir karar aşamasına götürebilir. Bazı şeyler yaşanmadan önce bu kişilerle olan arkadaşlığınızın seviyesini değiştirmek, canınızı daha az sıkacaktır.
 
Başak (14.05.2021)
İnsanların sizinle ilgili görüşlerini doğru anlamalısınız. Dostane tavırlardan uzak bir iletişim ilerleyen zamanlarda sizi zor durumda bırakabilir. Herkesi kendiniz gibi görmemeli, kiminle ne derece bir samimiyetiniz olması gerektiğini yeniden gözden geçirmelisiniz.
 
Boğa (14.05.2021)
Çevrenizle ilgili arka planda gerçekleşen olayları öğrenebileceğiniz bir gündesiniz. Bazı insanların yanınızda değil karşınızda olduğunu görmek ve onların gerçek düşünceleriyle yüzleşmek, size yeni kararlar aldırabilir. Arkadaşlık kavramı üzerinde düşünebilirsiniz.
 
İkizler (14.05.2021)
Fiziksel ve ruhsal olarak zinde hissediyorsunuz. Enerjinizi yeniden kazandığınızı hissetmek sizi daha sakin biri haline getiriyor. Bu sakinliği sürdürmek hem çalışmalarınızı hem de psikolojinizi olumlu yönde desteklemeye devam edecektir.
 
Koç (14.05.2021)
Özgüveninizi ve kendinize verdiğiniz değeri manipüle etmek isteyenler olabilir. Sizi küçümseyerek ve mobbing uygulayarak üzerinize gelen kişilerden etkilenmemelisiniz. Sadece önünüze bakın ve yapmakta olduğunuz şeylere devam edin.
 
Kova (14.05.2021)
Partnerinizle aranızda duygusallık tartışmaları yaşanabilir. Sizden daha fazla ilgi bekleniyor ve duygularınızı daha açık bir ifade etmeniz isteniyor. Her insanın duygusal dünyasının ve bunun dışavurumunun farklı olduğunu, sevginizi gösterme biçiminin ne olduğunu anlatmanız sorun çözümünde yardımcı olabilir.
 
Oğlak (14.05.2021)
Düşüncelerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızın tesirinde kalmanız ilk defa hayatta ne yapacağınızı bilmemenize neden oluyor. Bütün aşamaları yeniden değerlendirin ve gerekiyorsa hepsini bir kağıda yazın. Artıları ve eksileri ne kadar dönüştürebileceğinizi düşünmek, karar vermenizi kolaylaştırabilir.
 
Terazi (14.05.2021)
Kendinizi bilgiye aç hissedebilirsiniz. Zihninizi doldurmak ve farklı alanlarda çalışmak için kendinize bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Bulduğunuz her konunun peşinden gitmek, günün sonunda hiçbir konuyu tam anlamıyla öğrenememenize sebep olabilir. Merakınızı ve hızınızı sıraya koymalısınız.
 
Yay (14.05.2021)
İkili ilişkilerinizde değişken davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Bir denge kuramamış olmak ve şartları zorlaştırmak en çok size zarar veriyor. Kendinize ve karşınızdaki kişilere bunu yapmamalı, size bahşedilmiş güzel anların ve ilişkilerin kıymetini bilmelisiniz. Sabit kalmayarak şartları zorlaştırmanız en çok sizleri geriye taşıyacaktır.
 
Yengeç (14.05.2021)
Kimliğinize ters gelen olayların içerisinde bulunmak istemiyorsunuz. Düşüncenizi dile getirdikten sonra sizinle devam etmek istemeyen kişiler olabilir. Duygusal tepkiler vermek ve alınganlık yapmak yerine, karşılıklı olan bu rahatsızlığa son vermelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı